EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon Luna'da ön satışlar başladı

Dekon İnşaat'ın Ümraniye'de hayata geçirdiği yeni projesi Dekon Luna, avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında "Dekon" markalı projeler üreten Dekon İnşaat, yeni projesi için rotayı Ümraniye'ye çevirdi. Dekon Luna ismi verilen yeni projede lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Tek blokta toplam 90 daireden meydana gelen Dekon Luna'da alanları 51 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Ön satış dönemine özel yüzde 5 indirimle satışa sunulan Dekon Luna'dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere, ön satış indirimine ek olarak yüzde 10 oranında peşin indirimi de yapılıyor. Yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen Deon Luna tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

İstanbul Finans Merkezi'ne sadece birkaç dakikalık mesafede inşa edilecek olan Dekon Luna hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.dekonluna.com adresinden ya da 0216 364 00 08 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.