EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekon İnşaat 'en iyi rezidans projesi' dalında iddialı

Dekon İnşaat, 2017 City Of The Awards'a Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle başvurdu.

Gayrimenkul sektörünü en iyi seviyeye ulaştırmak için düzenlenen Sign Of The City Awards 2017’ye Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ve Dekon Senkron projeleriyle başvurdu.

Dekon İnşaat, Sign of The City Awards 2017’ye, Bağdat Caddesi’nin nadir site konseptli projelerinden olan, gerçek bir kentsel dönüşüm projesi niteliği taşıyan Dekon Suadiye Ametist’le “En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi” kategorisinde katıldı.

Dekon Suadiye Ametist’in en büyük özelliği olan eşsiz deniz manzarasının yanı sıra, jakuzili açık yüzme havuzu, spor salonu, kafesi, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonu daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan 152 daire

Dekon Suadiye Ametist’te 2 +1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks daireleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren 152 daire bulunuyor. Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametist, metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi gibi toplu ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Dekon Senkron En iyi Rezidans Projesi Olmaya Aday

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında yükselen Dekon Senkron ise, aynı yarışmada “En İyi Rezidans Projesi” olmaya aday. Dekon Senkron, konumu, konsepti ve vaat ettiği yaşam kalitesiyle öne çıkıyor. Finans Merkezi’nin yanıbaşında, değerli konumu ve farklı daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren projede, 168 araçlık kapalı otopark alanı, açık havuz, spor salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yanı sıra, sosyal donatı alanları da dikkat çekiyor. Dekon Senkron’un altında iki açık kat şeklinde bulunan alanda, kafelerden restoranlara, marketlerden farklı ihtiyaçlara yönelik alışveriş ve hizmet alanlarına kadar pek çok mağaza bulunuyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, tamamı balkonlu 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor.