EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekar Kıyıbahçe 2 Mayıs tarihinde satışa çıkıyor

Türkiye’nin en önemli bahçeli ve müstakil konut üreticilerinden Dekar Yapı imzalı Dekar Kıyıbahçe projesi satışa çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul’un önemli ve merkezi lokasyonlarından hayata kazandırdığı bahçe konseptli konut projeleri ile sektörde sık sık adından söz ettiren Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Kıyıbahçe 2 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın lansmanının ardından resmi olarak satışa sunulacak.

2 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak. Projenin basın lansmanı ile birlikte resmi satışlarının da başlaması bekleniyor.

Türkiye’nin en büyük konut üreticilerinden bir tanesi olarak dikkat çeken ve özellikle bahçeli konut tasarımıyla sektörde yankı uyandıran Dekar Yapı Dekar Kıyıbahçe projesini İstanbul Anadolu Yakasının sessiz, sakin ve doğa ile iç içe ilçelerinden Çekmeköy’e bağlı Ömerli Mahallesi lokasyonunda hayata kazandırılıyor.

Dekar Yapı Dekar Kıyıbahçe projesinde yer alacak dairelerin büyüklükleri, planları, bahçe büyüklükleri, ödeme planları ve fiyat listesine ilişkin merak edilen bilgiler henüz netleşmedi. Projeye dair tüm detayları Konut Haberi sitemizden anında takip edebilirsiniz. Projede yer alan dairelerde anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirileceği tahmin ediliyor.

Asmalı Bahçeşehir ve Dekar Asmalı Hayat projelerindeki satışları devam eden Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Kıyıbahçe özellikle bahçeli konut ve sakin bir yaşam arzu edenlerin yeni adreslerinden biri olacak.