EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dekar Asmalı Hayat’ın yüzde 90’ı satıldı

Dekar Yapı imzasıyla İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde konumlandırılan Dekar Asmalı Hayat projesinde satışların yüzde 90’ı tamamlandı.

Bahçeli eve sahip olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Dekar Yapı’nın Beylikdüzü’ndeki “Dekar Asmalı Hayat” projesinin ikinci etabının teslimleri gerçekleşti.

Son yıllarda cazibe merkezi olan Beylikdüzü’nde “yeşil ile maviyi buluşturarak” bölgenin yıldızı haline gelen, 78 bin metrekare alan üzerinde yer alan Dekar Asmalı Hayat projesinin ikinci etabı da tam zamanında teslim edildi.

Ulaşılabilir fiyatlarla deniz manzarası ile bahçeli ev konseptini birlikte sunan Dekar Asmalı Hayat projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 bahçeli evler ve ticari üniteler bulunuyor. Dekar Asmalı Hayat projesindeki bahçeli evler tek kat ya da dubleks olarak brüt 149 ile 361 metrekare aralığında değişiyor. Toplamda 244 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Hayat projesinde her evin 30 ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Beylikdüzü’nün geniş yeşil alanları, planlı yerleşimi, denize ve ana ulaşım arterlerine yakınlığı ve kaliteli konutlarıyla İstanbul’da çok cazibeli bir ilçe olduğunu belirten Salih Kuzu, “Beylikdüzü’ne daha da değer katacak bir proje geliştirmek için çıktığımız bu yolda çok güzek sonuçlar aldık. İnsanların ulaşılabilir bahçeli eve sahip olma isteğinin farkındayız ve bu konseptimizi İstanbul’un birçok ilçesine taşımak istiyoruz.” dedi.

Satışlarının yüzde 90’ı tamamlanan projede son evler sahiplerini bekliyor. Dekar Asmalı Hayat, yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları ile iş ve günlük yaşam stresinden uzaklaşıp doğaya dönmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Teslimlerin hızla devam ettiği projenin son etabı olan 3. etabı ise Kasım 2017’de ev sahiplerine teslim edilecek.