Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

"Darbe girişimine en güzel cevabı millet verdi"

FETÖ tarafından düzenlenen darbe girişimi hakkında açıklamada bulunan bulunan Emlak Konut Genel Müdürü Kurum, "Darbe girişimine en güzel cevabı milletimiz verdi" dedi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz gecesi başlatılan hain saldırı hakkında açıklamada bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Ülkemiz demokratik bir ülkedir. Bu millet böyle bir kalkışmaya izin vermez" dedi.

Kurum, "Yurtdışı seyahatlerimizde bir araya geldiğimiz yabancı yatırımcılar 'Türkiye'de Arap baharı olur mu?' diye sorduklarında onlara 'Bizde hükümet seçimle gelir, seçimle gider. Türkiye'de hiçbir zaman böyle olaylar yaşanmaz. 30-40 yıl öncede kaldı bunlar' diyorduk. Bunu da dünyaya ispatlamış olduk. Hiçbir ülke böyle bir güçle vatanına sahip çıkamaz, böyle bir olayın altından kalkamaz" diye konuştu.

Daha güçlü bir Türkiye yaratmak için her daim işlerinin başında olacaklarını belirten Kurum, "Daha çok çalışacağız. Yatırımlarımıza hiç hız kesmeden devam edeceğiz. Bu saatten sonra var gücümüzle çalışmak tek görevimiz" dedi. Kurum, "İnşaat sektörü itidalli davranıyor. Yüklenicilerimiz işine devam ediyor. Pazartesi günü itibarıyla herkes işinde gücünde" şeklinde konuştu.

Tüm Emlak Konut çalışanları olarak meydanlarda olduklarını ifade eden Murat Kurum, şöyle devam etti:

"Bu millet demokrasi için savaş verdi. Kadın-erkek, yaşlı-genç, çolukçocuk meydanlardaydı. Biz de o hain kalkışmanın olduğu geceden bu yana sokaklarda, meydanlardayız. Tüm Emlak Konut çalışanlarımızla birlikte, olmamız gereken yerde mücadelemize devam ediyoruz. Bu mücadeleye her zaman canımız pahasına devam edeceğiz."