EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DAP’tan peşinatsız ve ara ödemesiz konut satın alma imkanı!

Dap Yapı tarafından İstanbul’da hayata geçirilen Teras Kule ve İzmir’de sektöre kazandırılan DAP İzmir projelerinde çok özel kampanyalar sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden DAP Yapı tarafından İstanbul ve İzmir’de yaşama kazandırılan Teras Kule ve DAP İzmir projelerinde sağlanan konut satın alma kampanyası ile peşinat ödemeden, ara ödeme yapmadan taksitle kira öder gibi konut satın alınabiliyor.

İstanbul’da yükselen Teras Kule ve İzmir’de yükselen DAP İzmir projesinde başlatılan kampanya sayesinde çok özel konut satın alma imkanları sağlanıyor. Kampanya sayesinde peşinat ödemeden, ara ödeme yapmaya gerek duyulmadan, azalan taksit imkanları ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. DAP Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal ilçesinde yükselen DAP Yapı Teras Kule Kartal projesinde kampanya dışında ek olarak 1 yıl kira garantisi de sunuluyor.

DAP Yapı tarafından İstanbul’da hayata kazandırılan Validebağ Konakları’nda ise yüzde 5 peşinat, vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Bunlara ek olarak konut satın alımlarında peşin ödeme yapıldığı taktirde yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor. İndirim avantajına ek olarak da yüzde 10 KDV iskontosu uygulanıyor.

DAP Yapı tarafından İzmir’de 31 ve 32 katlı iki bloktan oluşan DAP İzmir projesinde daire fiyatları 324 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
DAP Yapı tarafından alınan yoğun ilgi nedeniyle yepyeni kampanyalara imza atıldı. DAP Yapı’nın en prestijli projelerinde peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme kampanyaları sunuluyor. Kampanyalar hakkında açıklamalarda bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,

“Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. Bu çerçevede peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyoruz” şeklinde konuştu.