Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Dap Yapı’nın yeni projesi Dap Çekmeköy’de ön talep toplanıyor

Dap Yapı’nın yeni projesi Dap Çekmeköy’de ön talep toplanıyor. Dap Çekmeköy’de konut sakinlerine her yanı yeşil, doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor.

Dap Yapı’nın yeni projesi Dap Çekmeköy’de ön talep toplanıyor. Doğasında Huzur, Merkezinde Konfor Var mottosuyla, İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde, Çekmeköy’de yaşama kazandırılan Dap Çekmeköy’de konut sakinlerine her yanı yeşil, doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor.

AYRICALIKLI BİR YAŞAM SUNACAK

Dap Çekmeköy projesi, 155 bin 56 metrekare arsa alanı üzerinde toplam 87 bin 509 metrekare inşaat alanına sahip. Dap Çekmeköy, az katlı mimariye sahip olacak. Konutların yanı sıra projede ticari üniteleri, eğitim merkezi, parkları, sosyal kültürel tesisi ile konut sakinlerine şehir yaşamında kopmadan ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediliyor.

ALMANYA’DA TANITILACAK

Dap Çekmeköy projesi, bugün kapılarını açan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda Dap Yapı tarafından görücüye çıkarılacak. 8–10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan Evim Türkiye Fuarı’nda Dap Yapı gurbetçilerden Dap Çekmeköy için ön talep toplayacak.

DAP ÇEKMEKÖY NEREDE?