EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DAP Yapı'nın İzmir'de inşa edeceği yeni projesi için ön talep toplanıyor

DAP Yapı'nın İzmir Bornova'da Atatürk Stadı'nın yanında konumlandıracağı yeni projesi için ön talep toplama çalışmaları devam ediyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam ve prim fırsatı sunan DAP Yapı, yeni projesi için rotasını Ege'nin incisi İzmir'e çevirdi. İzmir'in en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Bornova'da Atatürk Stadı'nın yanı başında konumlandırılacak olan projenin ismi henüz açıklanmadı.

Toplam 400 milyon TL'lik yatırım değeriyle yükselecek olan DAP Yapı İzmir projesinde 700 konuta yer verilecek. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan proje iki bloktan meydana gelecek. Denize 1.000-1.200 metre uzaklıkta bulunan projede, İzmirlilerin yaşam kültürüne uygun, balkonlu ve teras evler yer alacak.

DAP Yapı İzmir projesiyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Proje detayları belli olmadan yoğun talep aldık. Günde 300 ile 1000 kişi arasında değişen sayıda talep geliyor. Toplam talep 13 bin 500'ü buldu. Şehirde yapı stoku oldukça eski. Biz de kentsel dönüşüm konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. İzmir’de tek bir proje ile kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğimizi de şimdiden söyleyebilirim. İzmir’de kalıcı olacağız" dedi.