Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

DAP Yapı’dan evde çifte bayram fırsatı!

Gayrimenkul sektörünün nitelikli isimlerinden DAP Yapı Ramazan Bayramı coşkusuna sunduğu fırsatlarla eşlik ediyor.

Ramazan Bayramı’na günler kala konut sektöründe bayram ettirecek ataklar da art arda gelmeye başladı. Bayrama özel kampanyalar geliştiren ve fırsatlar sunan firmalardan bir tanesi DAP Yapı.

Kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunarak uygun koşullarda binlerce vatandaşı konut sahibi yapan DAP Yapı tarafından 2018 yılı Ramazan Bayramı’na özel bir kampanya geliştirildi. DAP Yapı’nın bayram kampanyası kapsamında hemen tapu, 1 yıl kira garantisi gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

30 Haziran tarihine kadar devam edecek konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil olan DAP Yapı projelerinde bu indirime ek olarak bir de hemen tapu, 40 ay senet, 1 yıl kira garantisi gibi çok özel imkanlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

DAP Yapı tarafından İstanbul’un önemli noktalarında konut sektörüne kazandırılan prestijli konut projeleri İstMarina, Teras Kule, Adam Kule ve Taksim Petek Residence projeleriyle 2019 sonunda teslim edilecek Validebağ Konakları ve İzmir Bornova’da inşası süren DAP İzmir’de hemen tapu ve 1 yıl kira garantisi avantajı sunuluyor. Bu ayrıcalıkların yanı sıra konut seferberliği kapsamındaki peşin ve kredili alımlarda konut bedeli üzerinden yüzde 20 indirim uyguluyor.

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen kampanya kapsamına alınan İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Validebağ Konakları ve DAP İzmir projelerinin İstanbul ve İzmir’de yer alan satış ofisleri Ramazan ayı süresince hizmet veriyor olacak.