EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DAP Yapı'da yüzde 25 indirim fırsatı başladı

DAP Yapı'nın 8 projesindeki toplam 321 birimde yüzde 25 indirimli satışlar başladı. Kampanya 2 hafta boyunca devam edecek.

Konut sektöründe başlatılan tarihi kampanyalarla satışlar hız kazandı. Emlak Konut GYO, KONUTDER ve GYODER öncülüğünde yatırımcıya sunulan 240 ay vadeli konut satış kampanyasına şirketler de büyük destek verdi. 31 Mart’ta sona ermesi beklenen konutta ‘tarihi kampanya’ öncesinde bir tarihi kampanya da DAP Yapı’dan geldi.

Şirket, "DAP Dünyası Çadır Günleri" kampanyası için Ümraniye'deki Meydan AVM'de dev bir çadır kurdu. 23 Mart-9 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya kapsamında, 397 bin TL'lik konut 297 bin TL'ye, 500 bin TL'lik konut 375 bin TL'ye, 1 milyon TL'lik konut 750 bin TL'ye satın alınabilecek. DAP Yapı'nın kampanyaya dahil ettiği projeler arasında Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi bulunuyor. DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyası kapsamındaki projelerden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 25 indirimin yanı sıra 50 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Tarihi kampanya için Meydan AVM'de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz kampanya ile ilgili şöyle konuştu: "Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek, Validebağ Konakları projemiz için özel koşullar oluşturmuştuk. Müthiş bir ilgiyle karşılaştık. Çok yoğun bir talep gelince, fiyat avantajı Validebağ projesiyle sınırlı kalmasın, diğer projelerimiz için de geçerli olsun istedik. DAP Yapı olarak, kendi tarihimizde ilk defa yüzde 25 indirim yaparak, tüm vatandaşlarımızın yararlanacağı şekilde yeni bir kampanya başlatıyoruz. İstanbul'a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için tarihi bir fırsat sunuyoruz."