Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

DAP projelerinde peşinat ödemeden 1 yıl kira garantisi avantajı!

DAP Yapı tarafından Teras Kule ve DAP İzmir projesinde peşinat ödemeden 1 yıl kira garantisi ile konut satın alma imkânı sunuluyor.

DAP Yapı tarafından Teras Kule ve DAP İzmir projesinde peşinat ödemeden 1 yıl kira garantisi ile konut satın alma imkânı sunuluyor.
İstanbul’da DAP Yapı kalitesiyle sektöre kazandırılan Teras Kule projesinde ve İzmir’de yer alan DAP İzmir projesinde 1 yıl kira garantisi avantajı ile peşinat ödemeden konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Türkiye’nin en köklü gayrimenkul firmalarından Doğru Alanda Projeler (DAP) Yapı tarafından çok özel bir konut kampanyasına imza atıldı. DAP Yapı’nın konut sahibi yapan kampanyası kapsamında konut alıcılarına peşinatsız ve ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme imkanları sunuluyor.

DAP İzmir ve Teras Kule projelerinde kampanya fırsatlarına ek olarak bir de 1 yıl kira garantisi sunuluyor.

KONUT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE SÜRPRİZ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

DAP tarafından sektöre kazandırılan konut kampanyasının yoğun talep üzerine başlatıldığını ifade eden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,

"Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. Bu çerçevede peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyoruz" dedi.

DAP Yapı tarafından hayata kazandırılan Validebağ Konakları’nda ise kampanya kapsamı dışında yüzde 5 peşinat imkânı ile vade farksız senetle ödeme olanağı ve peşin konut alımlarında da yüzde 20 indirim ve buna ek yüzde 10 KDV indirimi sunuluyor.

Validebağ Konakları projesinde yüzde 18 olan KDV oranı yüzde 8’e düşürüldükten sonra yüzde 10 KDV avantajı dikkat çekiyor. Projeden peşin alımlarda yüzde 20 indirim ve yüzde 10 KDV indirimi uygulanıyor. Projede ayrıca yüzde 5 peşinat ödeyerek vade farksız senetle konut satın alınabiliyor.