EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

DAP Adam Kule'de 10 bin TL peşinatla konut sahibi olmak mümkün

DAP Yapı tarafından Maltepe'de hayata geçirilen DAP Adam Kule projesinden konut sahibi olmak isteyenlere 88 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

DAP Yapı mimari formunu ve konseptini insan vücudundan alan Adam Kule projesinde satışlara tüm hızıyla devam ediyor. Yüzde 66'sı satılan projede teslimlere Nisan 2017'de başlanması planlanıyor. Maltepe'nin en değerli alanlarından Dragos'ta 3 bin metrekare arazi üzerinde yükselen DAP Adam Kule'de alanları 48 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen stüdyo ve 1+1 tipinde daireler bulunuyor.

Toplamda 254 bağımsız birimin yer aldığı proje tek kuleden meydana geliyor. Home ofis, ofis ve rezidans dairelerden oluşan projede konut fiyatları 400 bin TL ile 1 milyon 14 bin TL arasında değişiyor. 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen projede yatırımcılara 88 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden DAP Adam Kule'nin lansmanında projeyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şöyle konuşmuştu: "Ön talep döneminde yaklaşık 5 bin kişiden olumlu geri dönüşler almıştık. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle yatırım değeri çok yüksek bir proje. Konumu itibariyle lokasyon avantajını sonuna kadar kullanma imkanı veren Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak."