Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Dantel Nu Teras Evleri'nde son dairelerin satışları devam ediyor

Teslimlerine çok az bir süre kalan Dantel Nu Teras Evleri, Samsun'un en iddialı projelerinden biri olarak yükseliyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Nur Yapı imzasıyla Samsun'un en değerli bölgelerinden Atakum'da 23 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dantel Nu Teras Evleri'nde daire ve villalara yer veriliyor. Toplamda 175 birimin yer aldığı projede alanları 210 metrekare ile 587 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Teslimlerine bir aydan kısa bir süre kalan Dantel Nu Teras Evleri zengin sosyal donatıları ve aile yaşamına hitap eden yapısıyla sakinlerine 5 yıldızlı otel konforunda bir yaşam sunuyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Dantel Nu Teras Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, kapalı otopark, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Dantel Nu Teras Evleri'nde 3+1 daire fiyatları 400 bin TL'den, 4+1 daire fiyatları 620 bin TL'den, 5+1 daire fiyatları ise 875 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.