EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dantel Nu Teras Evleri'nde son dairelerin satışları devam ediyor

Teslimlerine çok az bir süre kalan Dantel Nu Teras Evleri, Samsun'un en iddialı projelerinden biri olarak yükseliyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Nur Yapı imzasıyla Samsun'un en değerli bölgelerinden Atakum'da 23 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dantel Nu Teras Evleri'nde daire ve villalara yer veriliyor. Toplamda 175 birimin yer aldığı projede alanları 210 metrekare ile 587 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Teslimlerine bir aydan kısa bir süre kalan Dantel Nu Teras Evleri zengin sosyal donatıları ve aile yaşamına hitap eden yapısıyla sakinlerine 5 yıldızlı otel konforunda bir yaşam sunuyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Dantel Nu Teras Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, kapalı otopark, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Dantel Nu Teras Evleri'nde 3+1 daire fiyatları 400 bin TL'den, 4+1 daire fiyatları 620 bin TL'den, 5+1 daire fiyatları ise 875 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.