EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dalyan Prestige'de hemen teslim satışlar devam ediyor

Yunusoğlu İnşaat'ın İzmir'in incisi Çeşme'de hayata geçirdiği Dalyan Prestige projesinde daire fiyatları 600 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Çeşme'nin en lüks projelerinden biri olarak 20 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dalyan Prestige projesinde toplam 30 müstakil villaya yer veriliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan projede; alanları 200 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Tüm konutların deniz manzarasına sahip olduğu Dalyan Prestige projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Yaşamın 2016 yılında başladığı projede sınırlı sayıda daire 600 bin dolar ile 1 milyon 100 bin dolar arasında değişen fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor. Kendine ait plajı ve iskelesi bulunan Dalyan Prestige projesinde villaların kendilerine ait havuz ve bahçeleri bulunuyor.

Çeşme'nin en popüler eğlence merkezlerine ve merkeze 5 dakikalık mesafede konumlandırılan Dalyan Prestige projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.dalyanprestige.com adresinden ya da 0232 238 54 44 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.