Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Daire Kartal'dan şimdi daire alanlar karlı çıkacak

Bodur Gayrimenkul'ün Kartal'da konumlandırdığı Daire Kartal projesinden şimdi daire sahibi olmak isteyenler, peşinatı Ocak 2018'de ödeyecek.

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da inşa edilen Daire Kartal projesinde satışlar devam ediyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede; peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Tüm dairelerin deniz ve Adalar manzarasına sahip olduğu Daire Kartal'da yeni başlatılan kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olanlar, peşinatı Ocak 2018'de ödeyebiliyor.

Metro istasyonuna yakınlığıyla da dikkat çeken Daire Kartal; hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Yakacık metro istasyonuna 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal, Kartal metro istasyonuna ise 950 metre uzaklıkta yer alıyor. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

"Evim Benim Kale'm" sloganıyla yatırımcıların beğenisine sunulan Daire Kartal projesinin sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odaları yer alıyor.