EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Daire Kartal'dan şimdi daire alanlar karlı çıkacak

Bodur Gayrimenkul'ün Kartal'da konumlandırdığı Daire Kartal projesinden şimdi daire sahibi olmak isteyenler, peşinatı Ocak 2018'de ödeyecek.

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da inşa edilen Daire Kartal projesinde satışlar devam ediyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede; peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Tüm dairelerin deniz ve Adalar manzarasına sahip olduğu Daire Kartal'da yeni başlatılan kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olanlar, peşinatı Ocak 2018'de ödeyebiliyor.

Metro istasyonuna yakınlığıyla da dikkat çeken Daire Kartal; hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Yakacık metro istasyonuna 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal, Kartal metro istasyonuna ise 950 metre uzaklıkta yer alıyor. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

"Evim Benim Kale'm" sloganıyla yatırımcıların beğenisine sunulan Daire Kartal projesinin sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odaları yer alıyor.