Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Daire Kartal'dan şimdi daire alanlar bedelin yarısını teslimde ödüyor

Bodur Gayrimenkul imzasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Kartal'da hayata geçirilen Daire Kartal projesinde daire fiyatları 279 bin TL'den başlıyor.

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul'ün "Evim Benim Kale'm" sloganıyla hayata geçirildiği ilk projesi Daire Kartal'ın bir bölümünün satışlarına Mayıs ayında başlandı. Daha önce satışta olmayan yeni daireleri de satışa açılan Daire Kartal'da 7 farklı tipte 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Toplam 174 dairenin yer aldığı projede daireler, 3.15 metre tavan yüksekliğiyle konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Daire Kartal'dan, GYODER’in başlattığı ‘Gayrimenkulde güç birliği’ kampanyası çerçevesinde, 'yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0.70 faiz’ ya da 'yarısını teslimde öde’ seçenkeleriyle daire sahibi olunabiliyor. Projede geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan dairelerin fiyatları 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ulaşım sorunu ortadan kalkıyor

Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje metroya 350 metre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Otel konforunda bir yaşam vadediyor

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje TAGO Mimarlık imzası taşıyor.