EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Daire Kartal'da yatırımcılara iki farklı ödeme planı sunuluyor

Bodur Gayrimenkul'ün Kartal'da inşa ettiği Daire Kartal'da; peşinat ödemeden taksitleri teslime öteleyerek ya da 60 ay vade farksız taksitle ev sahibi olmak mümkün.

Bodur Gayrimenkul, Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Kartal'da konumlandırdığı Daire Kartal projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. Daire fiyatlarının 355 bin TL'den başladığı Daire Kartal projesinden hiç peşinat ödemeden taksitlere taşınınca başlayarak ya da sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olmak mümkün.

Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Daire Kartal; metro istasyonuna yakınlığı ve Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje; TAGO Mimarlık imzası taşıyor.