EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Daire Kartal’da lansman öncesi fırsatlar sürüyor

Bodur Gayrimenkul Geliştirme imzasıyla İstanbul Kartal'da yükselen Daire Kartal projesinde lansman öncesi fırsatlardan 30 Nisan'a kadar yararlanılabiliyor.

Lansman öncesi satışları hızla devam eden Daire Kartal projesinde lansman öncesi döneme özel hiç peşinatsız ve vade farksız ödeme avantajı bulunuyor. Kale Grubu'nun iştiraki olarak gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Bodur Gayrimenkul Geliştirme tarafından yükselen proje monoblok ve rezidans konseptiyle inşa ediliyor.

Kampanya 30 Nisan'a kadar geçerli olacak

Dekorasyonundan tasarımına kadar bütün alanlarda Kale garantisi ve güvencesi altında yatırımcıya sunulan projede uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçeneklerinden 30 Nisan tarihine kadar yararlanılabiliyor.

Şirketin ilk projesi olarak hayata geçirdiği Daire Kartal'da büyüklükleri 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 195 daire yer alıyor. Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandığı proje Yakacık Metro İstasyonu'na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu'na 950 metre, Kartal İDO'ya 3 kilometre, Anadolu Adliye Sarayı'na 7 kilometre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı'ya 12 kilometre, Marmara Üniversitesi Eğitim Köyü'ne 13 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 kilometre, Kadıköy'e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 23 kilometrelik mesafede konumlandırılıyor.