EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Daire Kartal’da 2 yıl kira garantisi

İstanbul Kartal’da yer alan Daire Kartal’da yüzde 20 indirim ve 2 yıl kira garantisi sunuluyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Daire Kartal’da yüzde 20 indirim ve 2 yıl kira garantisi sunuluyor. Konut teslimleri ise hemen yapılıyor.

244 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

4 bin metrekare üzerinde yer alan Daire Kartal; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 244 adet rezidanstan meydana geliyor. Daire Kartal’taki rezidansların büyüklükleri 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor.

20 YILDA AMORTİ ETMESİ ÖNGÖRÜLÜYOR

Daire Kartal’da kiracı riski olmadan, avantajlı bir yatırım fırsatı sunuluyor. 2 yıl boyunca kira garantisinin verildiği Daire Kartal’da yatırımın 20 yılda kendini amorti etmesini öngörülüyor. Hemen tapu ve hemen teslim ayrıcalığı sunulan Daire Kartal’da taksitler iki yıllık kira garantisi ile güvence altına alınıyor.

METROYA SADECE 350 METRE YAKINLIKTA

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Daire Kartal; Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu’na 950 metre, Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre mesafede yer alıyor.