EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Dağ Mühendislik, tarihi kampanya kapsamında 74 milyon TL'lik konut sattı

Konutta tarihi kampanyaya Tual Bahçekent ve Tual Adalar projeleriyle destek veren Dağ Mühendislik, toplam 74 milyon TL ciro elde ederek 142 adet satış gerçekleştirdi.

Yüzde 5 peşinat ve 240 ay vade imkanıyla konut sahibi olmayı mümkün kılan konut kampanyasının ikinci fazına Tual Bahçekent ve Tual Adalar projeleri ile destek veren Dağ Mühendislik, kampanya başladığı günden bu yana toplam 142 adet konutun satışını gerçekleştirerek 74 milyon TL tutarında ciro elde etti.

Kampanyayla dar ve orta gelirlilerin konut hayali gerçek oluyor

Kampanyanın başladığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, "Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalara İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçekent ve Kartal’da hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile destek olmaya devam ediyoruz. Ağustos ayında başlatılan tarihi kampanyada Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimiz ile satış rekoru kırmıştık. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Türkiye’nin en uzun vadeli konut kampanyası başladığı günden bu yana satış ofislerimizde ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Kampanyanın başladığı günden itibaren Tual Bahçekent projemizde 110, Tual Adalar’da ise 32 konutun satışını gerçekleştirerek toplam 74 milyon TL ciro elde ettik.

Bu önemli kampanya ile hem sektörümüz hem de konut almak isteyenler kazançlı çıkacak. Vadenin 20 yıla çıkmasıyla taksitler azalıyor, dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın konut alımları kolaylaşırken inşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Yatırım ve oturma amaçlı konut almak isteyenler bu tarihi fırsatı kaçırmadan biran önce harekete geçmeli" dedi.

Tual Bahçekent'te fiyatlar 235 bin TL'den başlıyor

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Bahçeşehir'de inşa edilen Tual Bahçekent, 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Tual Bahçekent projesinde; 1.739 konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerde dairelerin yer aldığı Tual Bahçekent’in sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut.

4+1 daire satışlarının tamamlandığı projede daire fiyatları 1+1 daireler için 235 bin TL ile 280 bin TL, 2+1 daireler için 364 bin TL ile 460 bin TL ve 3+1 daireler için ise 479 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2018 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

Tual Adalar trafik derdini ortadan kaldırıyor

Anadolu yakasının incisi Kartal’da 6 blok halinde yükselen Tual Adalar projesi toplam 471 konuttan oluşuyor. Projede 1+1'ler 71 ila 86 metrekare, 2+1'ler 115 ila 145 metrekare, 3+1'ler 159 ila 177 metrekare, 4+1'ler ise 183 ile 202 metrekare arasında tasarlandı. Tual Adalar’da daire fiyatları; 1+1 daireler 402 TL ile 555 bin TL, 2+1 daireler 643 bin TL ile 870 bin TL, 3+1 daireler 800 bin TL ile 1 milyon 80 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon 16 bin TL ile 1 milyon 128 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projede daireler için depo alanı ve kapalı otopark ayrıldı. Otopark alanlarında elektrikli araçlar için şarj ünitelerine yer verildi.

Teslimlerine 2018'in ilk yarısında başlanması planlanan Tual Adalar'da arazinin yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılıyor. E-5 ile TEM’e olan 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları yer alıyor.