Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık projesi 2019’da hizmete girecek

3 milyar TL yatırım değeriyle İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Bayraklı Şehir Hastanesi 2019’da açılacak. Cumhuriyet tarihinin en büyük hastanesi olacak.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde hayata geçirilen 2 bin 60 yataklı Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nün inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı olma özelliğini taşıyan projenin ne zaman hizmete açılacağını AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli açıkladı.

İzmir AK Parti Milletvekili Sürekli Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı Bayraklı Şehir Hastanesi’nin 2019 yılı içinde hizmete gireceğini bildirdi.

618 bin 896 metrekare alan üzerinde yükselen Bayraklı Şehir Hastanesi’nin 8 ay önce inşaatına başlanmıştı.

2019’da hizmete açılması planlanan Bayraklı Şehir Hastanesi, tamamlandığında 2 bin 60 yatak kapasite ile hizmet verecek.

İçerisinde 5 hastaneyi barındıran merkez bina dışında, fizik tedavi ve rehabilitasyon ile yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesinde yüzde 20'lik kısım tamamlandı.

Hizmete alındığında 6 bin kişiye istihdam sağlayacak olan Bayraklı Şehir Hastanesi’ni hastalar ve ziyaretçilerle birlikte günlük 72 bin kişinin kullanması öngörülüyor.

HT Emlak’ta yer alan habere göre,İzmir’de yapılan Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı olan hastanede 347 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi, 51 ameliyathane ve 414 poliklinik bulunacak.