Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık projesi 2019’da hizmete girecek

3 milyar TL yatırım değeriyle İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Bayraklı Şehir Hastanesi 2019’da açılacak. Cumhuriyet tarihinin en büyük hastanesi olacak.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde hayata geçirilen 2 bin 60 yataklı Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nün inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı olma özelliğini taşıyan projenin ne zaman hizmete açılacağını AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli açıkladı.

İzmir AK Parti Milletvekili Sürekli Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı Bayraklı Şehir Hastanesi’nin 2019 yılı içinde hizmete gireceğini bildirdi.

618 bin 896 metrekare alan üzerinde yükselen Bayraklı Şehir Hastanesi’nin 8 ay önce inşaatına başlanmıştı.

2019’da hizmete açılması planlanan Bayraklı Şehir Hastanesi, tamamlandığında 2 bin 60 yatak kapasite ile hizmet verecek.

İçerisinde 5 hastaneyi barındıran merkez bina dışında, fizik tedavi ve rehabilitasyon ile yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesinde yüzde 20'lik kısım tamamlandı.

Hizmete alındığında 6 bin kişiye istihdam sağlayacak olan Bayraklı Şehir Hastanesi’ni hastalar ve ziyaretçilerle birlikte günlük 72 bin kişinin kullanması öngörülüyor.

HT Emlak’ta yer alan habere göre,İzmir’de yapılan Cumhuriyet tarihinin en büyük sağlık yatırımı olan hastanede 347 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi, 51 ameliyathane ve 414 poliklinik bulunacak.