Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ankara’ya metrobüs müjdesi

Ankara’ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan metrobüs müjdesi geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni dönemde metrobüsün olacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Sincan ilçesinde yer alan Yavuz Sultan Selim Millet Kıraathanesi’nde gençlerle bir araya geldi ve sohbet etti. Burada bazı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da ulaşım araçlarının çeşitlendirileceğini ifade etti ve Ankara’yı metrobüsle tanıştıracaklarının müjdesini verdi. Erdoğan, “Yeni dönemde metrobüs olacak. Raylı sistemler, metrobüs” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a genç bir kız “Kaygılarımız var. İleride ne olacağız, iş konusunda olsun, her alanda?” şeklinde soru yöneltti. Nitelikli elemana kesinlikle iş olduğunu ifade eden Erdoğan, “Nitelikli olmayanda sıkıntı var. Bizim öyle şehirlerimiz var ki eleman bulamıyor. Mesela Gaziantep. Kayseri de aynı şekilde. Eleman bulamıyorlar. Türkiye’de böyle birçok şehir var” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonları okullardaki takviye kursları hakkında da açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni bir düzenleme yapacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Mesela A okulunda eğitim gören bir öğrenci hafta sonu B ya da C okulunda takviye kursu alacak. O okuldaki öğretmenler onlara ders verecek. Kendi öğretmeni o öğrenciye ders ya da takviye kursu vermeyecek. Bunun için gereken çalışmalar yapılıyor. Benzer durum millet kıraathanelerinde rehber öğretmenler ile birlikte de yapılabilir. O da bir takviyedir” ifadelerini kullandı.