EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kentsel dönüşümde hükümete yardımcı olun"

Vatandaşlara kentsel dönüşüm çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnanın bu yapılacak değişim, dönüşümle beraber çok daha mutlu, çok daha memnun olacaksınız" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 36. Muhtarlar Toplantısında vatandaşlara kentsel dönüşüm çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Kentsel dönüşüm, değişimde gelin devletimize, hükümetimize yardımcı olun. İnanın bu yapılacak değişim, dönüşümle beraber çok daha mutlu, çok daha memnun olacaksınız. Sürekli olarak bu güzelliklerle anılacaksınız. Devlet, hükümet hiçbir zaman kentsel dönüşüm, değişimde halkını sömürme, onları dara sokma peşinde değildir. Tek derdimiz var, bunu yapalım ki şehirlerimiz çok daha güzel olsun. Çünkü biz Medine şehir devletinden tevarüs etmiş kültürün mensuplarıyız. Onun için biz medeniyiz. Medeni olan topluluk bu güzellikleri geleceğe miras olarak bıraksın" diye konuştu.

Türkiye'de eskiden beri bir "hayırcı blok" olduğunu kaydeden Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul'a ilk köprü yapıldığı zaman bu hayırcılar neler yapmadılar ki... Baraj inşasına başlanır, bunlar hemen engellemeye çalışır. 'Özelleştirme' denilir, bunlar hemen ortalığı velveleye verir" dedi