EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Tower'da son kampanya başladı

Çukurova Gayrimenkul'un İstanbul'un en hızlı prim yapan ilçelerinden Kartal'da inşa ettiği Çukurova Tower'da son 10 daire için 60 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Tower’da yeni bir kampanyaya başladı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen son 10 daire için geçerli olan kampanya kapsamında, projeden 60 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün. 36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower'ta toplam 253 konut yer alıyor. 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Çukurova Tower’ın son 10 dairesi içinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor.

Hem yatırım hem oturum için tercih ediliyor

Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal Metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da tercihi oluyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunan Çukurova Tower, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Yüzde 90'ı yeşil alana ayrıldı

Çukurova Tower’ın yüzde 90’ını oluşturan yeşil alanı ve bin 200 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Aynı zamanda projenin gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi Çukurova Tower’ın doğaya saygılı konseptiyle bütünlük oluşturuyor.

Çukurova Tower’da çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı bir araya getiriyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri de Çukurova Tower sakinlerinin yaşam kalitesine ayrıcalık katıyor.