EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Tower'da son 9 dairenin satışı devam ediyor

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da inşa edilen Çukurova Tower projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Projede fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor.

Çukurova Gayrimenkul, İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden Kartal'da geliştirdiği Çukurova Tower projesinde sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam ediyor. Büyüklükleri 42 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı Çukurova Tower projesinde toplam 253 konuta yer veriliyor. Sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken Çukurova Tower'da stüdyolar 250 bin TL, 1+1’ler 380 bin TL, 2+1’ler 680 bin TL ve 3+1’ler 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da tercihi oluyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik deniz otobüsü iskelelerine yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunan Çukurova Tower; Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Yüzde 90'ı yeşil alanlardan oluşan Çukurova Tower projesinin sosyal donatı alanları arasında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Çukurova Tower’da çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı bir araya getiriyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri de Çukurova Tower sakinlerinin yaşam kalitesine ayrıcalık katıyor.