Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Çukurova Balkon’dan içinizi açacak bahar kampanyası: Yüzde 5 peşin hemen taşın!

SON Şirketler Grubu’nun gayrimenkul ayağı Çukurova Gayrimenkul ’ün Çukurova Balkon projesinde mart ayına özel ‘yüzde 5 peşin hemen taşın!’ kampanyası!

İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve işlek lokasyonlarından Kartal ilçesinde sektöre kazandırılan Çukurova Gayrimenkul projesi Çukurova Balkon’da bahar mevsimine özel çok avantajlı bir kampanyaya imza attı.

Kampanya kapsamında 31 Mart 2018 tarihine kadar Çukurova Balkon projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinatla yani sadece 17 bin 500 TL ödemeyle konut sahibi olma şansı tanınacak. Yüzde 5 konut bedeli ödeyenler yeni yaşamlarına hemen başlayabilecekler. Hemen teslim durumundaki konutlar alıcılarını bekliyor.

Mart ayı boyunca sürecek olan kampanyadaki ödeme planına göre, 31 Mart 2018 tarihine kadar Çukurova Balkon projesinden daire satın alanlar 17 bin 500 TL değerinde bir peşinat ödeyecekler. Toplam konut bedelinin yüzde 5’ine tekabül eden bu tutar ödendikten sonra hemen teslim avantajıyla konut alıcısını yeni yaşamına başlayacak.

Daha sonra konut bedelinin yüzde 15’lik kısmı Mart 2019 tarihinde bir yıl sonra ara ödeme ile tahsil edilecek. Geri kalan yüzde 80 oranındaki konut bedeli ise 120 ay vade ile konut kredisi kullanılarak tahsil edilebilecek.

Adalar, deniz ve orman manzarası sunan Çukurova Balkon projesinde geniş teraslar ve balkonlar bulunuyor. Konforlu bir yaşamın yeni adresi Çukurova Balkon konut projesi Çukurova Gayrimenkul kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasındaki iş ve yaşam merkezlerinden Kartal ilçesinde konumlandırıldı.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunulan Çukurova Balkon’da her daire için kapalı otopark avantajı sunuluyor. Lüks donatıları ile göz dolduran Anadolu Yakası projesinin yüzde 85’lik alanı ise yeşil alanlar için ayrılmış durumda.
Eşsiz deniz manzarası ile sakinlerine huzurlu ve sakin bir yaşam vaat eden Çukurova Balkon şehrin merkezinden uzaklaşmadan bu olanakları sunabilmesiyle de dikkat çekiyor.