EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da yüzde 5 peşinatla daire satın alma fırsatı!

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal’da sektöre kazandırılan Çukurova Balkon’da yüzde 5 peşinat ödeyerek konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da sektöre kazandırdığı Çukurova Balkon projesinde Kurban Bayramı için hazırlanan özel kampanya kapsamında çok özel fırsatlarla konut satın alma imkânı sağlanıyor.

Hemen teslim avantajı sunulan Çukurova Balkon projesinde yüzde 5 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise yüzde 15’i bir yıl sonra vade farksız son kalan bakiye de bankalardan konut kredisi alınarak tahsil edilebiliyor.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’ın merkezinde yaşama kazandırılan Çukurova Balkon projesi konut sakinlerine sunduğu eşsiz manzara ile dikkatleri üzerine çekiyor. Projede tüketicilere 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Proje sakinleri adalar, orman ve deniz manzaralı dairelerinde eşsiz bir yaşam deneyiminin keyfini sürüyor. Çukurova Balkon projesinde 3 farklı konsept ile dizayn edilen 1+1 kat planında daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede ayrıca 60 farklı konseptte 2+1 kat planında tasarlanan daire seçenekleri, 10 farklı tipte 3+1 kat planında tasarlanan daire seçenekleri ve 5 farklı tipte de 4+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi vasıtasıyla Çukurova Gayrimenkul tarafından kiralama konusunda anlaşıldı. Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi tarafından Çukurova Gayrimenkul projesinden konut yatırımı yapanlara hemen uygun kiracı da bulunuyor.