EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon'da teslimler Eylül 2017'de başlayacak

Çukurova Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği en yeni projesi Çukurova Balkon'da sona yaklaşıldı. Projede satışların yüzde 60'ı tamamlandı.

Çeyrek asırlık faaliyet dönemi boyunca birçok başarılı projeye imza atan SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul’ün Kartal’da konumlandırdığı "Balkon Hayatın Keyfidir" temalı projesi Çukurova Balkon’un yüzde 60’ı satıldı. Toplamda 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Tüm daireleri balkonlu olan projede, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon ya da 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında ise 20 metrekare bahçe kullanım alanı bulunuyor.

Çukurova Balkon’da daire fiyatları 386 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor. İki farklı ödeme seçeneği sunulan projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara ise daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkânı tanınıyor. Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek daireleri de görülmeye hazır.

Lokasyonuyla dikkat çekiyor

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede yer alıyor.

Yüzde 85'i yeşil alanlardan oluşan Çukurova Balkon’un sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.