EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da ‘Sevgililer Günü’ne özel kampanya: “Yüzde 5 peşin hemen taşın”

Türkiye gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon’da “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası!

Son Grup Şirketlerin gayrimenkul ayağı Çukurova Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kartal’da konumlandırılan hemen teslim özellikli proje Çukurova Balkon’da ‘Sevgililer Günü’ne özel kampanya geliştirildi. 14 Şubat tarihine özel yüzde 5 peşin ödeyerek hemen teslim konutlardan birine sahip olabilirsiniz.

Ödeme planları

  • Kartal’ın en doğayla iç içe noktasında deniz ve orman manzaralı konut sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat verdikten sonra konut bedelinin yüzde 15’lik kısmını bir yıl sonra vade farksız olarak ödüyor. Geriye kalan yüzde 80’lik konut bedeli ise 120 ay boyunca bankadan kullanılan kredi ile tahsil edilebiliyor.

  • Diğer bir ödeme planındaysa yüzde 20 oranında peşinat ödeyip bir yıl sonra da 60 bin TL ödeme gerçekleştirilerek geri kalan konut bedeli 120 ayda aylık 4 bin 500 TL tutarındaki taksitlerle tahsil edilebiliyor.

  • 28 Şubat tarihine kadar geçerliliğini koruyacak kampanya kapsamında bir diğer ödeme alternatifi ise yüzde 50 peşin ödeme geri kalan yüzde 50’lik konut bedeli ise 36 ay vade farksız olarak tahsil edilebiliyor.