EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü'ne özel kampanya

Çukurova Gayrimenkul'ün Kartal'da konumlandırdığı Çukurova Balkon projesinde Öğretmenler Günü'ne özel yeni bir kampanya başladı.

"Balkon hayatın keyfidir" sloganıyla lanse edilen Çukurova Balkon'dan daire sahibi olmak isteyen öğretmenlere özel yeni bir kampanya başladı. 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle konut sahibi olma imkanının yanı sıra yüzde 3 indirim fırsatı da sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için çalışan veya emekli öğretmenlerin bu tarihler arasında öğretmen kimlikleri ile Çukurova Balkon satış ofisini ziyaret etmeleri yeterli.

19 ve 20 katlı iki blokta, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuta sahip olan Çukurova Balkon’da başlatılan yeni kampanya hakkında bilgi veren Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, çevre okullardaki öğretmenlerden yoğun ilgi gören Çukurova Balkon’un mevcut cazip kampanyasına ek olarak öğretmenlere küçük bir jest yapmak istediklerini söyledi. Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek dairelerinin görülmeye hazır olduğunu belirten Tamer Son, yeni bir konut sahibi olmak ya da birikimlerini değerlendirerek yatırım yapmak isteyen tüm öğretmenleri İstanbul’un yeni merkezi olmaya aday Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesine davet etti. Son, “Bu vesile ile geleceğin mimari olan kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

Kartal Metrosu’na 600 metre ve Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre mesafede yer alan Çukurova Balkon’da daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.