EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da 3+1 dairelerin yüzde 35’i satıldı

Çukurova Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’un Kartal lokasyonunda inşa edilen Çukurova Balkon projesinde 3+1 dairelerin yüzde 35’i satıldı.

Çukurova Gayrimenkul’un İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da 3+1’lerin yüzde 35’i satıldı. Hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere hitap eden Çukurova Balkon’da, 3+1 daireler için tamamı peşin alımlarda 150 bin TL’ye varan indirim ya da daire fiyatının yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslime öteleme imkânı da sunuluyor.

Çukurova Balkon’da 873 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 3+1’lerin büyüklükleri 155 ila 197 metrekare arasında değişiyor. Teras ve bahçe kullanımı gibi seçeneklerin de mevcut olduğu Çukurova Balkon’da, 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği yer alıyor.

Çukurova Balkon projesinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı bulunuyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanıyor. Dairelerin çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği Çukurova Balkon, Eylül 2017’de teslime hazırlanıyor.