EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da 150 bin TL’ye varan indirim fırsatı

Çukurova Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un Kartal bölgesinde hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde 150 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul’un İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da 3+1’lerin yüzde 35’i satıldı. Hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere hitap eden Çukurova Balkon’da, 3+1 daireler için tamamı peşin alımlarda 150 bin TL’ye varan indirim ya da daire fiyatının yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslime öteleme imkânı da sunuluyor.

Çukurova Balkon’da 873 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 3+1’lerin büyüklükleri 155 ila 197 metrekare arasında değişiyor. Genellikle oturum amaçlı olarak tercih edilen 3+1’ler, ağırlıklı olarak 30 ve üzeri yaş grubu, kalabalık ve çocuklu aileler, kendi işinin sahibi olanlar ve beyaz yakalılar tarafından talep görüyor. Aynı büyüklükteki 3+1’lerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği Çukurova Balkon’da, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde sunuluyor. Tümü balkonlu ve yüksek tavanlı olan 3+1 daireler; çift banyolu, çamaşır odalı ve yerden ısıtmalı oluşuyla ön plana çıkıyor. Teras ve bahçe kullanımı gibi seçeneklerin de mevcut olduğu Çukurova Balkon’da, 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği yer alıyor.

19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanıyor. Dairelerin çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği Çukurova Balkon, Eylül 2017’de teslime hazırlanıyor.

Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’un yüzde 85’i yeşil alandan oluşuyor ve projede 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı bulunuyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri sunuluyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.