EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da 150 bin TL indirim fırsatı!

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da inşa edilen Çukurova Balkon projesinde anneler gününe özel kampanya başlatıldı.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, adalar ve orman manzaralı Çukurova Balkon projesinde anneler gününe özel peşin ödemelerde 150 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Çukurova Balkon’da, daire fiyatının yüzde 80’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslimde ödeme imkanı da bulunuyor.

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre mesafede konumlanan Çukurova Balkon’da daireler 386 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Buna ilaveten Çukurova Balkon projesinin Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunan Çukurova Balkon’da yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, çok amaçlı saha gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor.