EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çukurova Balkon’da 120 ay 0.98 faizle hemen teslim konutlar

Çukuova Balkon’da yüzde 10 peşinatla 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile konut sahibi olunabiliyor. Çukurova Balkon’daki konutların teslimleri ise hemen yapılıyor.

Çukurova Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Balkon’da yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise banka kredisiz 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Toplam 261 konuttan meydana gelen Çukurova Balkon’da 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Konut alıcılarına ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da sunuluyor. Çukurova Balkon’daki konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

ÇUKUROVA BALKON FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2018)

1 odalı daireler 337 bin TL ile 440 bin TL arasında,

2 odalı daireler 570 bin TL ile 758 bin TL arasında,

3 odalı daireler 775 bin TL ile 860 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

4 odalı daireler ise 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Çukurova Balkon, 19 ve 20 katlı iki bloktan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneğinin yer aldığı Çukurova Balkon’daki konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 273 metrekare arasında değişiyor.

Çukurova Balkon’da yer alan tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Projedeki bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon, bazı dairelerde ise 30 metreye kadar teras yer alıyor.

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Çukurova Balkon; Kartal metrosu, Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1.5 kilometre mesafede konumlanıyor. Çukurova Balkon’dan Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna ise 2 dakikada ulaşılabiliyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Çukurova Balkon’un yüzde 85’i yeşil alana ayrıldı. Ayrıca projede 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Çukurova Balkon’da yer alacak olan konut sakinlerine; yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü alanı, yürüyüş alanı, çocuk oyun alanları, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları gibi birçok spor ve sosyal yaşam alanı sunuluyor.

ÇUKUROVA BALKON’DAKİ DAİRELER KİRA GARANTİLİ

Çukurova Balkon’da Çukurova Gayrimenkul’un kiralama konusunda anlaşması olan Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla kısa sürede kiracı bulunabiliyor. Böylece yatırım amaçlı alınan dairelerde hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanıyor.