Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Cubes Ankara'da fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor

Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY ortaklığının Ankara Çankaya'da geliştirdiği Cubes Ankara projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Çankaya'da 200 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Cubes Ankara projesinde toplam 1.000 adet bağımsız birime yer veriliyor. 85 bin metrekare satılabilir konut ve ofis alanının yanı sıra 44 bin metrekarelik ticari alana sahip olan Cubes Ankara projesinde bağımsız birimlerin büyüklükleri 38 ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut ya da ofis sahibi olunabilen Cubes Ankara'da fiyatlar 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. En düşük metrekare birim fiyatının 5 bin TL'den başladığı Cubes Ankara'nın lansmanında projeyle ilgili bilgi veren Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, "Bugüne dek Nuhoğlu İnşaat olarak hem Türkiye’nin dört bir yanında hem de uluslararası platformda birçok projeye imza attık. Alanında referans çalışmaları hayata geçirdik. Şimdi de başkentimiz Ankara’da eşsiz konseptiyle çok özel bir projeye başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Cubes Ankara sadece mimarisi ve inşaat kalitesiyle değil avantajlı fiyatlarıyla da iddialı. Cubes Ankara, günümüzün kısa sürede güncelliğini yitiren mimari trendleriyle değil, bundan 30 yıl sonra dahi tasarımı ve fonksiyonelliğiyle adından söz ettirecek çok fonksiyonlu bir yapı vadediyor. Nuhoğlu İnşaat olarak farklı uzmanlık alanlarımızla; Dalgıç GY ve Lejant ile birlikte NDL çatısı altında yürüteceğimiz bu proje, Türkiye’de farklılaşan yönleriyle bir ilk olacak. Nuhoğlu İnşaat olarak tüm çalışmalarımızda lokasyonundan, inşaat malzemesine, mimarisinden, işçiliğe tüm yönleriyle dört dörtlük, alanında referans oluşturan inşaatlarla yatırımcıların karşısına çıktık, bunu da herkesin iyi konutta yaşayabilmesi, iyi bir ofiste çalışabilmesi adına olabildiğince en uygun fiyatlarla halkımıza sunduk. Cubes Ankara’da tüm projelerimizde olduğu gibi kalite çıtasını yine en yukarıya koyarken, fiyatları da en ulaşılabilir düzeyde tuttuk” dedi.