EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cordella Kartal’da yüzde 15 indirim fırsatı

Kayıhan Yapı tarafından İstanbul’da hayata geçirilen Cordella Kartal projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Kayıhan Yapı imzasıyla İstanbul’da yükselen Cordella Kartal projesi toplam 215 konut ve 3 ticari alandan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlı daire tiplerine yer verilen proje 15,16 ve 17 katlı üç blok olarak planlandı.

Cordella Kartal ödeme planı

60 ay sıfır faiz ya da 120 ay 0,59 faiz oranıyla ödeme kolaylığı sunulan Cordella Kartal projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Projede teslimlerin Aralık 2017’de yapılması öngörülüyor.

Cordella Kartal’da açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun parkı, 7/24 güvenlik hizmeti, dinlenme alanları, çok amaçlı spor alanları gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Cordella Kartal projesi Marmaray'a 2 dakika, Sahil yoluna 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika, Büyük Anadolu Adalet Sarayı'na 2 dakika, Kartal İDO İskelesi'ne 4 dakika, Pendik İDO İskelesi'ne 7 dakika, Bostancı İDO İskelesi'ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika, Uluslararası Fuar Alanı'na 15 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.