EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cordella Kartal'da 'şimdi al, teslimde öde' fırsatı

Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığının Kartal'da konumlandırdığı Cordella Kartal projesinde lansman fırsatları devam ediyor. Projede fiyatlar 368 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Cordella Kartal'da dairelerin yüzde 90'ı sahiplerini buldu. Sınırlı sayıdaki dairenin satışlarının devam ettiği projede; alanları 55 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Cordella Kartal projesi 15, 16 ve 17 katlı üç bloktan meydana geliyor.

Konutların yanı sıra 3 adet ticari birimin de bulunacağı Cordella Kartal'dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenler yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Sıfır faizle 60 ay vade imkanının da sunulduğu projeden; şimdi daire sahibi olanlar ödemeyi teslimde gerçekleştirebiliyor. Aralık 2019'da kadar vade imkanın da sunulduğu Cordella Kartal'da yüzde 0,59 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatından faydalanılabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 600 TL'den başlangıç gösterdiği Cordella Kartal'da yer alan daireler 368 bin TL ile 1 milyon 205 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.500 TL'den kiracı bulacağı öngörülen proje; metroya, Marmaray'a ve sahil yoluna 2 dakika mesafede bulunuyor. Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, market, açık ve kapalı otoparkın yer aldığı Cordella Kartal projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.cordellakartal.com adresinden ya da 444 6 506 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.