EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Colorist Şile'den ev alanlara tatil hediye

CFR Yapı ilk gayrimenkul projesi olarak Şile'de yükselen Colorist Şile projesinden daire sahibi olan yatırımcılara tatil hediye ediliyor.

"Çocuklar nerede oynasın?" sloganıyla yükselen Colorist Şile'de projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Colorist Şile’den ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinat ve 50 ay sıfır faizle ev sahibi olma fırsatının yanı sıra bir hafta tatil fırsatı sunuluyor. Temmuz ayında başlattıkları kampanyayı 20 Eylül'e kadar uzatma kararı aldıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, “Yatırımcılarımız, 2017 yılının yaz döneminde CFR Yapı’nın misafiri olarak tatilini yapabilecek” dedi.

Toplam 90 dairenin yer aldığı proje 18 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Alanları 66 metrekare ile 115 metrekare arasıdan değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Colorist Şile'de teslimlerin Haziran 2018'de başlaması bekleniyor. İki etap halinde inşa edilen Şile’de 1+1 daireler 180 bin TL, 2+1 teras daireler 265 bin TL, 2+1 loft bahçe daireler 290 bin TL 3+1 loft bahçe daireler ise 370 bin TL’den başlıyor.

Her evin kendine ait bir hobi bahçesinin bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve kapalı otopark mevcut. Işık Üniversitesi'ne yakınlığı dolayısıyla öğrencilerden de büyük talep görmesi beklenen projenin sakinlerine ait bir plajı da bulunuyor.