EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Colorist Şile'de lansman öncesi döneme özel 40 ay sıfır faiz fırsatı

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Colorist Şile projedi CFR Yapı imzası taşıyor. Projeden yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

CFR Yapı'nın ilk projesi olarak hayata geçen Colorist Şile, 18 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. "Çocuklar nerede oynasın?" sloganıyla lanse edilen Colorist Şile projesinde büyüklükleri 66 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen 90 loft daire bulunuyor.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan konutlar yer alıyor. İki katlı binalardan oluşan projede bahçe katları ve dubleks katlar bulunuyor. Colorist Şile'de her daireye özel olarak geliştirilen 5 metrekarelik hobi bahçeleri de mevcut. Işık Üniversitesi'ne yakın bir konumlanda yer alan projede kira fiyatlarının bin TL ile bin 250 TL arasında olacağı öngörülüyor.

Kendine ait 800 metrekarelik bir sahili de bulunan Colorist Şile'den lansman öncesi döneme özel yüzde 25 peşinat 40 ay sıfır faiz fırsatıyla daire sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 169 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları 275 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 330 bin TL'den başlıyor.