EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Colorist Panorama’da lansman öncesi 199 bin TL’ye konut fırsatı

Colorist Panorama’da lansman öncesi fırsatı başladı. 10 konut lansman öncesi kampanyaya özel 199 bin TL’den başlayan fiyatlara yeni sahiplerini bekliyor.

CFR Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Şile’de hayata geçirilen Colorist Panorama’da lansman öncesi kampanyası başladı. 10 daireye özel kampanyada konut fiyatları 199 bin TL’den başlıyor.

49 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

12 bin metrekare üzerinde yükselen Colorist Panorama; 1+1 teras, 2+1 bahçe dubleks ve 3+1 bahçe dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 49 adet konuttan meydana geliyor. Colorist Panorama’daki dairelerin büyüklükleri 65 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

Projedeki 1+1 daireler 65 metrekare, 2+1 daireler 100 metrekare, 3+1 daireler ise 115 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

COLORİST PANORAMA ÖDEME SEÇENEKLERİ (ARALIK 2018)

Colorist Panorama’da lansman öncesi fırsatı kapsamında 10 daireye özel fiyatlar 199 bin TL’den başlıyor. Colorist Panorama’da yer almak isteyenlere 60 ay 0 faiz fırsatı da sunuluyor.

Colorist Panorama’daki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Temmuz 2020 olarak planlandı.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Colorist Panorama projesi, 7 bloktan meydana geliyor. Şile’de yeni yapılan devlet hastanesinin yakınında yer alan Colorist Panorama’da yer alacak olan konut sakinlerine sosyal tesis, açık havuz, basketbol, voleybol, futbol, tenis alanları, kovboy kasabası, teras gölet, survivor parkı, şelale, tarihi şato gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Colorist Panorama’da ayrıca yaz okulu konseptine de yer veriliyor.