EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Collet Avcılar’da sınırlı sayıda konut için 120 ay vade fırsatı

İstanbul Avcılar’da hayata geçirilen Collet Avcılar’da sınırlı sayıda konut için lansmana özel 120 ay taksit fırsatı sunuluyor. Teslimler ise Aralık 2020’de gerçekleşecek

Batı Yapı tarafından hayata geçirilen Collet Avcılar projesi, İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da yaşama kazandırılıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Collet Avcılar’da kısa bir süreyle sınırlı sayıdaki daire için lansmana özel 120 ay vade imkanı sunuluyor.

269 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Collet Avcılar; 9 bin 583 metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 269 adet konut, 52 adet ofis ve 75 ticari üniteden meydana geliyor. Collet Avcılar’daki konutlar 53 metrekare ile 189 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

YÜZDE 10 PEŞİNAT FIRSATI

Collet Avcılar’da yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede yer almak isteyenlere sınırlı sayıda konut için bankasız kefilsiz 120 ay taksit imkanı sunuluyor.

Collet Avcılar’da yer alan konutların Aralık 2020’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ÖN PLANDA

4 bloktan meydana gelen Collet Avcılar’daki konut sakinlerine açık-kapalı otopark, mağaza, ofis, spor salonu, sosyal tesis, basketbol sahası, fitness salonu, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Collet Avcılar; E-5 ve metrobüse 1 kilometre, Kanal İstanbul’a 2 kilometre, TEM’e 5 kilometre, İDO’ya 6 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 15 kilometre yakınlıkta inşa ediliyor.