EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çocuk dostu Self İstanbul’a yatırımcıdan yoğun ilgi

Karden İnşaat kalitesiyle geliştirilen Self İstanbul projesi hem çocuk dostu nitelikleri hem de sosyal donatıları ile yatırımcının ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Sağladığı sosyal yaşam alanları ve miniklerin güven içinde zaman geçirmesi için tasarlanan çocuk dostu özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Self İstanbul projesi yerli ve yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Bin metrekarelik kapalı tesis

Son derece lüks ve keyifli bir site hayatı sunulan Self İstanbul’da; içinde anaokulunun da yer aldığı 27 derslikli özel okul, aktivite ve hobi alanlarıyla dolu 1.000 metrekarelik kapalı tesis çocuklu ailelerin hizmetine sunuluyor. 0-6 yaş, 6-12 yaş ve 12-18 yaş aralığına göre ayrı ayrı düzenlenmiş tesiste evcil hayvan parkı, eğlence alanı, aktivite ve hobi bahçelerinden site sakinleri ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Geniş sosyal yaşam alanları

7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otoparkın bulunduğu konut projesi 26 bin metrekare alan üzerinde inşa edildi. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarının yer aldığı Self İstanbul’da ayrıca; yetişkinler ve çocuklar için açık havuz, fitness, hamam, sauna, aktivite alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve çocuk oyun alanları da yer alıyor. Proje geniş sosyal donatıları ile yatırımcıdan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Lansmana özel 3 bin 200 TL’den başlayan fiyatlar

Projede yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Projede anahtar teslimlerinin ise Eylül 2019’da yapılması hedefleniyor.

Ev, iş ve alışveriş yaşamını bir araya getiren Self İstanbul’da dairelerin metrekaresi lansman dönemine özel 3 bin 200 TL’den başlarken, projede bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan çarşı konseptli 60 adet dükkan da yer alıyor.