Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Cityscape Turkey terör olaylarından etkilenmedi

Artan terör olayları gayrimenkul sektörünü etkilemedi. Türkiye'de ilk kez bu yıl gerçekleşecek olan Cityscape Fuarı yarın kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı fuara 50'yi aşkın ülkeden bine yakını yabancı olmak üzere binlerce kişi ve kurumun katılması bekleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 24-26 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın iptal olup olmayacağı sorularına cevap veren ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Ne katılımcılardan ne de firmalardan iptal var. Fuarla ilgili otel rezervasyonlarını da teyit ettik. Hiç iptal yok" dedi. Sezen, ayrıca güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.

Cityscape Turkey'in konut alıcıları için büyük fırsatlar sunacağını da belirten Sezen, "Cityscape Turkey'e özel ödeme imkânları ve yüzde 20'ye varan artı indirimler bireysel yatırımcılara alırken kazandıracak. Birçok firma standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratacak" diye konuştu.