Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Cityscape Turkey terör olaylarından etkilenmedi

Artan terör olayları gayrimenkul sektörünü etkilemedi. Türkiye'de ilk kez bu yıl gerçekleşecek olan Cityscape Fuarı yarın kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı fuara 50'yi aşkın ülkeden bine yakını yabancı olmak üzere binlerce kişi ve kurumun katılması bekleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 24-26 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın iptal olup olmayacağı sorularına cevap veren ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Ne katılımcılardan ne de firmalardan iptal var. Fuarla ilgili otel rezervasyonlarını da teyit ettik. Hiç iptal yok" dedi. Sezen, ayrıca güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.

Cityscape Turkey'in konut alıcıları için büyük fırsatlar sunacağını da belirten Sezen, "Cityscape Turkey'e özel ödeme imkânları ve yüzde 20'ye varan artı indirimler bireysel yatırımcılara alırken kazandıracak. Birçok firma standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratacak" diye konuştu.