EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cityscape Turkey terör olaylarından etkilenmedi

Artan terör olayları gayrimenkul sektörünü etkilemedi. Türkiye'de ilk kez bu yıl gerçekleşecek olan Cityscape Fuarı yarın kapılarını açacak.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı fuara 50'yi aşkın ülkeden bine yakını yabancı olmak üzere binlerce kişi ve kurumun katılması bekleniyor.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 24-26 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın iptal olup olmayacağı sorularına cevap veren ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Ne katılımcılardan ne de firmalardan iptal var. Fuarla ilgili otel rezervasyonlarını da teyit ettik. Hiç iptal yok" dedi. Sezen, ayrıca güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardıklarını ifade etti.

Cityscape Turkey'in konut alıcıları için büyük fırsatlar sunacağını da belirten Sezen, "Cityscape Turkey'e özel ödeme imkânları ve yüzde 20'ye varan artı indirimler bireysel yatırımcılara alırken kazandıracak. Birçok firma standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratacak" diye konuştu.