Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Cityist Offices Piyalepaşa'nın satışlarına başlandı

Meydanbey ve Pam Yapı ortaklığının Beyoğlu'nda inşa ettiği Cityist Offices Piyalepaşa projesinde yer alan ofis ve dükkanların satışına başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlamasıyla birlikte yepyeni bir görünüme bürünen Beyoğlu'nda 1.990 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Cityist Offices Piyalepaşa projesinde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplam 14 bin 145 metrekarelik esnek ofis alanlarının bulunduğu projede, 7 adet ticari birim ve depo alanlarına da yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofislerin fiyatları 1 milyon 440 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İstanbul'un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden Beyoğlu, Çağlayan, Mecidiyeköy ve Nişantaşı'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunan Cityist Offices Piyalepaşa projesi, Türkiye'de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul'un karşısında konumlandırılıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim kazandıracağı öngörülen Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofislerin minimum 7 bin 200 dolardan kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.cityist.com.tr adresinden ya da 0212 238 08 61 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.