EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

City Hill Sancaktepe'de kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Kahramanlı Yatırım Gayrimenkul imzasıyla Sancaktepe'de inşa edilen City Hill Sancaktepe projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 388 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un en çok kazandıran yatırım alanlarından Sancaktepe'de 6 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen City Hill Sancaktepe projesinde toplam 148 daire ve 4 ticari birime yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede; alanları 67 metrekare ile 288 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan City Hill Sancaktepe'den konut sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. Banka kredisiyle da kolayca ev satın alınabilen projede fiyatlar 388 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Lansman öncesi dönemde yüzde 30'u satılan City Hill Sancaktepe projesi tamamlandığında en küçük dairenin minimum 900 TL ile 1.200 TL arasında değişen fiyatlarla kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.cityhillsancaktepe.com adresinden ya da 0216 561 83 83 numaralı telefondan erişilebiliyor.