EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çimento sektörünün temsilcileri Antalya'da buluştu

Antalya'da düzenlenen 5. Çimento Günü Etkinliği kapsamında bir araya gelen sektör temsilcileri, inşaat sektörü ve Türkiye'nin ekonomisi hakkında tartıştı.

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından düzenlenen 5. Çimento Günü Etkinliği, sektörün önemli isimlerini Antalya'da buluşturdu. Etkinlik kapsamında düzenlenen toplantıda, dünden bugüne Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmelerin çimento sektörüne etkilerinin yanı sıra, Türkiye’deki projeler, sürüdürülebilir üretim ve beton yollar konuları konuşuldu.

Ev sahipliğini TÇMB Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Tüzün’ün yaptığı etkinliğe; TÇMB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanları, CEO’ları, Genel Müdürleri, Fabrika Müdürleri ile geçmiş yıllarda yöneticilik yapan sektörün önemli isimlerinden oluşan 250 civarında misafir katıldı.

Etkinliğin panel bölümünün açılışında konuşan TÇMB Başkanı Şefik Tüzün; Türkiye ve dünyadaki sektör değerlendirmesinin yanı sıra, dünyada yaşanan siyasi gelişmelerin Türkiye ekonomisi ve çimento sektörüne etkilerini değerlendirerek, 2016 yılının sektör açısından istikrarlı bir yıl olacağını belirtti.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulrezak Altun’un moderatörlüğünde gerçekleşen, “Dünden Bugüne Çimento Sektörü” konulu özel oturumunda Sektörün Tarihsel Süreci, Sürdürülebilir Üretim ve Beton Yollar konularında gelişmeler anlatıldı. Panelin ardından gazeteci M. Serdar Kuzuloğlu ”Yeni Dünya, Yeni Tüketici, Yeni Şirket” konularındaki deneyimlerini sektörle paylaştı.