EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çimen Residence Caddebostan'da 4+1 daireler 1 milyon dolardan başlıyor

İbrahim Demirli İnşaat'ın Kadıköy'de konumlandırdığı projesi Çimen Residence Caddebotan'da 4+1 tipinde fiyatlar 1 milyon dolardan başlıyor.

İbrahim Demirli İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ilçesi Kadıköy’de konumlandırılan Çimen Residence Caddebostan ’ta fiyatlar 1 milyon dolardan başlıyor.

Tamamı 4+1 şeklinde tasarlanan Çimen Residence Caddebostan’da konutların fiyatları 1 milyon dolardan başlıyor. İbrahim Demirli İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve işlek lokasyonu Kadıköy’de yükselen Caddebostan Çimen Residence’da yer alan dairelerin tamamı 4+1 şeklinde tasarlandı.

Lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarının aralayan projede bin 662 metrekare alan üzerinde 24 konut yer alıyor. Anahtar teslimlerinin 2018 yılının Şubat ayında gerçekleştirilmesi planlanan projede daire büyüklükleri 164 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

11 katlı tek bir blok halinde sadece 24 ++1 konut tipinde tasarlanmış lüks projede 1 milyon dolardan başlayan konutlar için banka kredisi kullanılabiliyor.

Merkezi konumu, yaşamın içinde olması ve panoramik deniz manzarası ile eşsiz bir yaşam deneyimi sunan Çimen Residence Caddebostan projesi sosyal olanakları ile de yatırımcıyı cezbediyor.

Akıllı ev sistemleri ile hayata geçirilen projedeki konutların tamamında kablolu TV, uydu sistemi, fiber internet sistemi, kapalı devre TV sistemi yer alıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.