EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cihan İnşaat'tan Tuzla'da 700 konutluk yeni proje

Cihan İnşaat İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da 700 konuttan oluşan yeni bir konut projesine imza atılacağının müjdesini verdi.

İstanbul Başakşehir’de hayata geçirdiği yenilikçi projeleriyle dikkat çeken Cihan İnşaat Tuzla’da 700 konutlu yeni bir projeyi satışa çıkaracak.

İstanbul Avrupa Yakasının yeni yükselen değerlerinden Başakşehir’de ürettiği konut projeleriyle sektörde kendinden sık sık bahsettiren Cihan İnşaat tarafından Tuzla’da hayata geçirilen 700 konutluk bir projenin yakında satışa çıkarılacağının müjdesi verildi.

Avrupa’dan sonra Anadolu’ya


Cihan İnşaat,İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Avrupa Yakasında hayata geçirdikleri Avrupark Bahçekent ve Avrupark Hayat projeleri ile dikkat çeken Cihan İnşaat, Tuzla’da yeni bir proje hayata geçirecek. Toplam 700 konuttan oluşan Cihan İnşaat Tuzla projesinde konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alacak.

Cihan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da hayata geçirilecek projenin hiçbir detayı henüz belirlenmedi. Projenin kat planları, fiyatları ve ödeme şekillerinin 2018 yılı içinde belirleneceği tahmin ediliyor.

Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, Tuzla’da hayata geçirmeye hazırlandıkları yeni konut projelerinin Kurtköy bölgesi yakınlarında olacağını ve projeyle ilgili detayların ve inşaat çalışmalarının 2018 yılı içinde şekillenmeye başlayacağını açıkladı.