Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Çiçek Kardeşler İnşaat'tan İzmir'e yeni proje geliyor

Çiçek Kardeşler İnşaat'ın Güzelbahçe'de hayata geçireceği yeni projesi için çalışmalara başlandı. 25 milyon dolar yatırımla yükselecek projede 80 konut bulunacak.

İzmir'de birçok proje üreten Çiçek Kardeşler İnşaat, Güzelbahçe'de konumlandıracağı yeni projesinin çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başladı. Güzelbahçe'nin en değerli arsalarından OBA Camping ve Aquapark tesislerinin yer aldığı 21 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek olan projede 80 konut yer alacak.

Projenin temelini kısa süre içerisinde atacaklarını belirten Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çiçek, "Bizim açımızdan çok önemli bir proje. İzmir'in ilk çevreye duyarlı yeşil bina sertifikasına sahip konutları bu projede hayata geçirilecek. Yaklaşık 25 milyon dolarlık bir proje. Nisan-Mayıs gibi lansmana çıkmayı planlıyoruz. Bunun dışında yine Güzelbahçe-Urla aksında yeni projelerimiz de olacak" diye konuştu.

Yaşanan kur dalgalanmalarının ve ekonomik krizin, gayrimenkulün en korunaklı liman olduğunu bir kez daha gösterdiğinin altını çizen Çiçek, şöyle devam etti: "İnanıyorum ki, bu yılın özellikle ikinci çeyreğinde, ötelenen talepler yeniden gündeme gelecek ve ciddi talep artışı yaşanacak. 2017'de İzmir'in de önü açık. İstanbul İzmir Otoyolu ve Ankara İzmir Hızlı Tren Hattı'nın bitmesinin ardından kentin var olan potansiyeli katlanacak. İstanbul ve Ankara'dan İzmir'e gelen göç de artacak."