EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe projesi 2018’de teslim edilecek

Çiçek Kardeşler İnşaat güvencesiyle Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde inşa edilen yeni konut projesi 2018’in sonunda teslim edilecek.

21 dönümlük alanda inşa edilecek olan Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi 80 adet konut ve 3 adet işyerinden meydana geliyor. Projenin 75 metrelik cephesinde ise ticari alanlar bulunacak.

Çiçek Kardeşler İnşaat güvencesiyle Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde hayata geçirilecek olan konut projesinin 2018 yılı sonu bitirilmesi hedefleniyor. Henüz lansmana çıkmayan proje için şu ana kadar 150 ön talep toplandı.

2018’in son çeyreğinde teslim edilecek

Deniz manzarasına hakim olarak konumlandırılan evler 170 metrekare - 350 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Proje kapsamındaki daireler 3 +1, 4+1, 5+1, zemin dubleks ve çatı dubleks şeklinde tasarlanıyor.

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe Maltepe projesinde 24 saat güvenlik, otopark, 3 adet yüzme havuzu, sosyal tesisler, yürüyüş yolları ve peyzaj alanı gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek.